Šiaulių universiteto mantijų nuoma - Mantijos Tau

Profesionali ŠU mantijų nuoma skirta kaip tik Tau! Scena, besididžiuojantys tėvų žvilgsniai, gėlės, komplimentai, aplodismentai, ir žinoma fotoobjektyvų blykstės. Privalai atrodyti nepriekaištingai, todėl Tavo įvaizdžio dalimi tą dieną patikimai ir kokybiškai rūpinasi mantijų nuomos specialistai mantijos-tau.lt

Šiaulių universiteto mantijos:

Mantijų dydžiai Mantijos su simbolika Mantijų pristatymas

O ar žinojai, kad mantijos dėvėjimas turi taisykles? Iš kokios medžiagos mantija turi būti siuvama, kad puikiai atrodytų nuotraukose, nesukeltų nepatogumų apsirengiant ar dėvit ją bet kokiu oru?

Mes, nuomodami mantijas, taikomės prie kiekvieno individualaus noro ir ne tik sukuriame mantijas su Jūsų aukštosios mokyklos atributika, spalvomis ir dizainu, bet ir pagaminame Šiaulių universiteto mantijas pagal individualius dydžius. Šiaulių universiteto mantijos yra unikalios: su universiteto atributika, spalvomis ir dizainu.

Mantijų nuoma sėkmingai užsiimame jau 10 metų, todėl garantuojame, kad Mantijos-Tau pasirūpins viskuo ir Tau beliks tik šypsotis prieš objektyvus atsiimant mokslo baigimo diplomą!