KVK mantijų nuoma - Mantijos Tau

Profesionali KVK mantijų nuoma skirta kaip tik Tau! Mes suprantame, kokia svabi yra mokslų baigimo diena. Scena, besididžiuojantys tėvų žvilgsniai, gėlės, komplimentai, aplodismentai, ir žinoma fotoobjektyvų blykstės. Privalai atrodyti nepriekaištingai, todėl Tavo įvaizdžio dalimi tą dieną patikimai ir kokybiškai rūpinasi mantijų nuomos specialistai mantijos-tau.lt

KVK mantijos:

Mantijų dydžiai Mantijos su simbolika Mantijų pristatymas

O ar žinojai, kad mantijos dėvėjimas turi taisykles? Iš kokios medžiagos mantija turi būti siuvama, kad puikiai atrodytų nuotraukose, nesukeltų nepatogumų apsirengiant ar dėvit ją bet kokiu oru?

Mes, nuomodami mantijas, taikomės prie kiekvieno individualaus noro ir ne tik sukuriame mantijas su KVK aukštosios mokyklos atributika, spalvomis ir dizainu, bet ir pagaminame KVK mantijas pagal individualius dydžius. KVK mantijos yra unikalios: su universiteto atributika, spalvomis ir dizainu.

Mantijų nuoma sėkmingai užsiimame jau 10 metų, todėl garantuojame, kad Mantijos-Tau pasirūpins viskuo ir Tau beliks tik šypsotis prieš objektyvus atsiimant mokslo baigimo diplomą!